BASE LINE KURZ

Ak si netrúfaš na hodinu pre začiatočníkov nevadí, mame pre Vás kurz na ktrom sa venujeme úplnym začiatočníkom bez ohladu na vek a fyzickú zdatnosť.

Úplny začiatočník  

Dobrý deň, oznamujeme Vám , že treningy pre „úplnych začiatočníkov“ sú momentálne ZRUŠENÉ! (až do odvolania), využite preto možnosť prísť na tréning pre“ Začiatočníkov“ podľa rovrhu. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. 

Ďakujeme za pochopenie

 

Si športový „antitalent“   a nevieš sa donúťiť hýbať , chcel by si  začať športovať no nevieš ako? Netrúfaš si na naše hodiny pre začiatočníkov ??? Skús náš tréningový program pre “úplnych” začiatočníkov, kde ťa naučíme základne pohybové princípy , ponaťahujeme telo a krok po kroku ťa prichystáme na väčšiu záťaž, či už beh, posilku alebo  náš  tréning pre Začiatočníkov u nás v  gyme. Tréningy sú postavené na veľmi malej záťaži tak aby to zvládol každý, bez ohľadu na pohlavie či vek , v tréningu využívame rôzne pohybové patterny čí už prvky z  jogy, kinstretchu, funkčného tréningu, crossfitu, tak neváhaj a príd’ sa dať do formy s Lubkou 🙂 

(na tréning je potrebné sa nahlásiť vopred)

 Pre viac info pozri rozvrh.

Tešíme sa

KONTAKT

T /  +421 903 635 124
Adresa
Bratislavská 130/2799
Piešťany, 92101
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme Vám plne k dispozícii a tešíme sa na Vašu návštevu u nás.
© 2016 All rights reserved. Designed by.
logo footer